Різанина на Гравітоні

05 серпня 2019 15:13:08    

9k=Хлопець помер у лікарні, ще один чоловік у стабільно важкому стані. Нападник знаходиться у СІЗО. Так закінчився звичайний день у спальному районі Чернівців. 5 чоловіків з невідомих причин почали бійку, яка завершилась різаниною в ході якої загинув 20-річний хлопець Хлопець помер у лікарні, ще один чоловік у стабільно важкому стані. Нападник знаходиться у СІЗО. Так закінчився звичайний день у спальному районі Чернівців. 5 чоловіків з невідомих причин почали бійку, яка завершилась різаниною в ході якої загинув 20-річний хлопець.
Ігор Костів, завідуючий відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії ЛШМД: "У хлопця 20-ти років ножове поранення в грудну клітину. Перебував він у нас короткотривало, тому що він поступив у поганому стані, практично надання невідкладної допомоги, реанімаційні заходи були неефективні, з можливим великим внутрішнім крововиливом. Чоловік 57-років: ножове поранення в черевну порожнину, пошкодження шлунку. Було проведено йому операртивне втручання з приводу ушивання передньої черевної, а також стінки шлунку. - Який у нього наразі стан? - Стан залишається важким, він знаходиться у відділенні. Подальша тактика лікування буде вирішуватись колегіально з хірургами: де він буде далі лікуватись чи в реанімації чи в хірургічному відділенні".

Тетяна, очевидиця: "Саму причину чому вони почали один одного різати - не зрозуміло. Я вже бачила те що по факту. Вони бігали тут ці азербайджанці туди-сюди, один з ножем, одного хлопчину, ось там квіти стоять - зарізали. Йому 23 роки всього.Пам'ятаю, що один сюди побіг з ножем. поліція приїхала до речі дуже швидко. І вони побігли за ним і вони його затримали. Найнеприємніше у цьому всьому, що це все бачили діти. І вони зі своєї дитячої цікавості ще все це знімали на телефон.".
Віра Григорівна, сусідка: "Пару місяців, не знаю. 4-5 місяців. нормальні люди, вітаємось. вона така трудівниця, мама їхня. Вона з молотком ходить, якийсь заборчик ремонтує, зриває бур'ян. І батька бачила, хлопець ніби в університеті ніби вчиться".9k=
.
Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS