Чернівецькі водойми поповняться фореллю

07 серпня 2019 16:33:59    

9k=Працівники Чернівецького рибоохоронного патруля випустили у річки більше 100 тисяч мальків форелі, задля збільшення популяції цього виду риби в подальшому Працівники Чернівецького рибоохоронного патруля випустили у річки більше 100 тисяч мальків форелі, задля збільшення популяції цього виду риби в подальшому.
Загалом у Буковинські водойми було зариблено 130 тисяч мальків форелі. На підготовку цих мальків спеціалісти витратили більше ніж півроку часу, дане зариблення пов’язане із зменшенням популяції форелі у водоймах.

Олексій Роман - Якщо візьмемо 60 роки минулого століття то у карпатському регіоні від 200 до 300 екземплярів форелі у річках, а у 2009 році від 5 до 10 екземплярів. Тому таки види як лосось занесені до Червоної книги як зникаючі.


Ігор Панівський начальник відділу іхтіології чернівецького рибоохоронного патруля, зазначає приплід малька форелі у річках Буковини, адже тут майже ідеальний ареал проживання цього виду риби.

Ігор Панівський начальник відділу іхтіології чернівецького рибоохоронного патруля - Всі умови для не ї є, вона проходить вимиває і це все для риби якнайкраще. Тому ми розвозимо її по всім притокам Черемоша, по всім мілким притокам, річкам, де вона може мігрувати, залишатися і сподіваємося що буде продовжувати потомство.

Микола Швець. Денис Науменко. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».
9k=


Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS