День відкритих дверей у військовій частині

09 серпня 2019 15:19:07    

9k=Підготовка до стрибку з парашутом, військова техніка та зброя – День відкритих дверей відбувся сьогодні у військовій частині 80-ї десантно-штурмової бригади. Ознайомитися з побутом військової служби прийшли люди допризовного віку та діти

Підготовка до стрибку з парашутом, військова техніка та зброя – День відкритих дверей відбувся сьогодні у військовій частині 80-ї десантно-штурмової бригади. Ознайомитися з побутом військової служби прийшли люди допризовного віку та діти. Бачила це і наша знімальна група.
Спільно з Чернівецьким обласним військкоматом військова частина третьої батальйонної тактичної групи вісімдесятої десантно-штурмової бригади влаштувала для всіх зацікавлених буковинців День відкритих дверей. Глядачам показали військову техніку, зброю, запросили до підготовки стрибка з парашуту. Також присутнім показали сучасні сухпайки зі спецпакетом для розігріву без вогню, що має велике значення під час виконання бойових завдань. Він включає в себе перше, друге, чай, цукор, сухофрукти.

Сергій Кротов Командир військової частини 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї десантно-штурмової бригади Полковник  --   Чим відрізняються дані сухпайки – це, скажем так, більше він раніше розроблений, цей більш пізніше. Від того сухпайка, який в нас був буквально ще в 14 році, це була картонна коробка, в якій знаходилась банка тушонки, банка каші і пачка якихось галетів. На сьогоднішній день в даних сухпайках, в цьому безпосередньо розписана повністю калорійність. Даний сухпайок признаний найкращим в світі.

Також гостям військові розповіли про пільги та користь контрактної служби. Тетяна Таран, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці 9k=

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS