У Чернівцях проведуть забіг за воїнів України

09 серпня 2019 15:04:16    

2Q==Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших героїв. Всеукраїнський Забіг в пам’ять полеглих воїнів. Voїny - це перший в Україні соціальний проект, мета якого - підвищити обізнаність українського суспільства про загиблих воїнів, запровадити єдину процедуру поховання та заохотити до почесного вшанування захисників України Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших героїв. Всеукраїнський Забіг в пам’ять полеглих воїнів. Voїny - це перший в Україні соціальний проект, мета якого - підвищити обізнаність українського суспільства про загиблих воїнів, запровадити єдину процедуру поховання та заохотити до почесного вшанування захисників України.

Ви маєте змогу зареєструватися у забігу в містах, що беруть участь у проекті цьогоріч. Організатор забігу у місті Чернівці - ГО «Добротворець» за підтримки Чернівецької міської ради.

Стартує забіг 25 серпня 2019 року. Офіційна частина розпочинається о 10.00 на Театральній площі. Забіг 5 км. Участь безкоштовна. Усі охочі матимуть змогу пожертвувати кошти до чи після забігу на місці, ідеться на ФБ-сторінці ГО "Добротворець". Забіг пройде в шести містах України – Луцьку, Чернівцях, Запоріжжі, Коломиї, Миколаєві, Тернополі та Сумах.2Q==

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS