Пілоти Ryanair оголосили страйк. Що буде з рейсами зі Львова

13 серпня 2019 13:25:27    

Британські та ірландські пілоти лоукостера не виходитимуть на роботу наприкінці серпня і на початку вересня.

Пише Твоє Місто.

В офісі ірландського лоукостера Ryanair повідомили, що ірландська профспілка пілотів FORSA оголосила про страйк пілотів Ryanair, що триватиме 22-23 серпня і 2-4 вересня.

Про такі ж плани повідомили у профспілці пілотів BALTA – у Великобританії.

Представники профспілок зазначають, що компанія не працює із ними конструктивно і не йде на перемовини. Протестна сторона хоче обговорити пенсії, страхові і декретні виплати та загалом прозорість структури нарахування коштів.

Водночас у Ryanair наголошують, що нещодавно підняли зарплатню пілотам, і капітани повітряних суден компанії тепер заробляють у рік більше, аніж норвезькі пілоти – близько 180 тис. фунтів на рік у Великобританії.

Також у перевізника говорять, що профспілки натомість мали би допомогти вирішити проблему із скороченням пілотів, що зараз постає перед компанією, а не під’юджувати їх до невиходу на роботу, що позначиться на відпустках багатьох клієнтів компанії.

Страйку може і не буде, якщо найближчим часом сторони домовляться про перемовини, запевняють профспілки.

У дні страйку зі Львова Ryanair має виконати рейси в Дюссельдорф, Варшаву, Лондон, Меммінгем і Краків.

У пресслужбі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького у коментарі Tvoemisto.tv розповіли, що про запланований страйк чули, але офіційної інформації про нього наразі не отримували. В аеропорту кажуть, що якщо страйк відбудеться, то на рейси зі Львова це вплине менше, ніж на рейси лоукостера по Європі.

«Більшість рейсів Ryanair до Львова – з Польщі. Відповідно, вони там мають і базування. Чи будуть страйкувати їхні пілоти в Польщі – невідомо, наразі ідеться тільки про Західну Європу. Тому, можливо, це нас торкнеться меншою мірою. Стосовно того, як це відобразиться на пасажирах, то вони мають пам’ятати, що потрібно стежити за повідомленнями компанії. Як показали попередні страйки, перевізник попереджає, намагається змінити рейси або компенсувати вартість квитків. Тобто все цивілізовано», – говорять у пресслужбі аеропорту.

Нагадаємо, у травні ірландський лоукостер Ryanair збільшив оплату за послуги пріоритетної посадки та малого реєстрованого багажу.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS