В Іспанії створили добриво з помідор

17 серпня 2019 18:58:22    

Винахід вже назвали найбезпечнішим для рослин, довкілля та людини. Нітрати більше не страшні – дослідники із Університету Альмерії (Іспанія) тестують біодобриво нового покоління. Як повідомляє interempresas.net

Методика полягає у тому, що на ґрунт у теплицях, де ростуть помідори, наносять залишки помідорів із попереднього врожаю, які тут виросли. При цьому добриво вже вважається таким, що пройшло термообробку, бо висохло під дією сонця.

Цей процес, відомий як біосоляризація, разом з природним підживлювальним дією, що відбувається при розкладанні рослинних залишків, покращує характеристики ґрунту і звільняє його від патогенів та шкідників. Як результат, томати дають такий же чудовий урожай, як і ті, для яких використовували промислові добрива.

Однак добриво з помідорів – надзвичайно дружнє до навколишнього середовища, а також до людини, яка споживатиме нові плоди.

Науковці запевняють, що за певних умов, використовуючи цей метод, від хімічних добрив можна повністю відмовитися. У майбутніх дослідженнях вчені оцінять, наскільки нові добрива є економічно вигідними та виправданими.

 

The post В Іспанії створили добриво з помідор appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS