Як вибрати майстра по ремонту пральної машини: корисні поради

20 серпня 2019 12:47:07    

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "Ð ÐµÐ¼Ð¾Ð½Ñ Ð¿ÑалÑÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð°Ñин"

Вона приносить в наше життя певні зручності, комфорт і дозволяє економити дорогоцінний час. Одна з головних помічниць по господарству – це пральна машина. Ми настільки звикли до цього девайсу, що часом не помічаємо її цінності. Розуміння приходить, коли вона виходить з ладу – тоді починається справжня паніка і близький колапс, пов’язаний зі збільшенням кількості брудних речей.  І виникає питання: як вибрати майстра, який проводить ремонт пральних машин швидко і якісно?

На сьогоднішній день безліч фірм і майстрів-самоучок пропонують послуги з ремонту пральних машин. Але варто ретельно поставитися до вибору, адже справді класний мастер по ремонту стиральных машин на дому  не обирається за 5 хв., тут необхідно докласти трохи зусиль і витратити час. Ось поради, як знайти  майстра, якому ви довірите лагодження своєї пральної машини:

Визначаємо майстра або сервіс віддалено

Отже, перше, що Вам необхідно зробити – це викликати майстра по телефону. Проводячи моніторинг майстерень, уникайте тих, де оператор Вам не називає ціну ремонту, відверто плутається в поняттях про ремонт, на запитання відповідає туманно: «Точно не знаю …», «Треба подивитися, порахувати ..» і т. д. Насправді конструкція пральних машин досить проста, і в половині випадків, точну діагностику пристрою можна провести по телефону. Багато хто може заперечити, що оператор не зобов’язаний знати причини поломки і методи їх ремонту, і будуть абсолютно праві, тому в таких випадках, диспетчер зобов’язаний з’єднати Вас з майстром або самостійно уточнити у нього, що цікавить Вас.

Що говорить на користь виклику майстра саме цієї компанії:

1. При дзвінку в сервісну компанію, яка дбає про своїх клієнтів, у вас докладно розпитають про марку і модель машинки, про проблему, спробують допомогти розв’язати цю проблему за допомогою підказок, якщо вона досить проста і не вимагає виїзду майстра.

2. Якщо виїзд майстра необхідний, то буде призначено точний час і дату приїзду, при цьому ви самі визначаєте, коли буде зручно саме вам.

3. Також по телефону повідомлять передбачувану причину поломки, і скільки часу знадобиться на усунення (якщо передбачається невеликий ремонт пральної машини).

4. Компанія або майстер надає акт виконаних робіт і квитанцію про оплату послуг і комплектуючих з усіма реквізитами та печатками.

5. Ще одним з важливих моментів в ремонті – це надання гарантії на проведені роботи та використовувані деталі.

Остерігайтеся шахраїв: 

Бувають випадки, коли майстри або диспетчери в сервісах, в телефонному режимі нібито не можуть визначити причину поломки, але при цьому повідомляють, що, виклик майстра додому безкоштовний, а вартість діагностики – стільки то стільки. Будьте готові до того, що Вас можуть «розвести на гроші». Майстер приїде до Вас, про людське око зніме кришку, а потім скаже, що пристрій необхідно вести за Ваш рахунок на фірму, а Вам запропонує квитанцію за попередню діагностику.

 

The post Як вибрати майстра по ремонту пральної машини: корисні поради appeared first on Версії | новини та розслідування.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS