Чоловік страждав на тяжку депресію, але вчителювання стало його порятунком

13 вересня 2019 14:46:51    

Молодий чоловік з Малайзії довго не міг знайти роботу, але все ж зумів влаштуватися вчителем. Він почав віддавати всього себе викладанню і так креативно підходив до уроків, що навіть якось став інтернет-зіркою. Втім, справжніми героями вважає своїх підопічних, адже завдяки їм вибрався з темної ями ментальної хвороби, інформує Ukr.Media.

Мохамад Джебат з Малайзії 31 серпня опублікував у твіттері присвячений учням і школі пост. Він розповів, що у 2013 році намагався знайти роботу за фахом — вчитель англійської, але терпів невдачі, оскільки погано розумів граматику іноземної мови. Проблеми з працевлаштуванням викликали у Мохамада депресію, і він вважав, що не став “гарним сином, який може фінансово підтримувати свою сім’ю”.

Далі — більше. Його батько помер від раку, і Джебат переймався, що не зміг навіть із ним попрощатися. Йому діагностували клінічну депресію та обсесивно-компульсивний розлад.

“У мене була депресія, і я перебував у такій темряві, що навіть наважувався покінчити із життям.”

Мохамад все-таки знайшов роботу (щоправда, коли, не уточнюється) — він влаштувався тимчасовим вчителем англійської мови, історії та малайської мови в загальноосвітню школу. І тоді вирішив віддати всього себе праці і учням.

Щоб зацікавити хлопців темою уроку, Мохамад одягався у відповідне їй вбрання. Наприклад, ось так він виглядав, коли школярі проходили Стародавній Рим.

А ось так вбрався, коли розповідав підопічним про Грецію.

Переглянути зображення у Твіттері

Також Мохамад влаштовував навчальні ігри та проєкти для учнів. Наприклад, на одному з уроків він пояснював дітям приклад побудови сюжету, розповідаючи страшні історії.

Переглянути зображення у Твіттері

А іншого разу підопічні Джебата за його завданням побудували свої власні сафарі-парки.

Переглянути зображення у Твіттері

Викладання стало сенсом життя Мохамада.

“Раніше я щоночі плакав перед сном і прокидався, відчуваючи порожнечу та відсутність мотивації для будь-чого. Коли я викладаю, у мене щодня є причина, щоб прокидатися. Бачити їх посмішки, їх жагу до навчання, їх прогрес — це робить мене щасливим.”

Джебат навіть став популярним у соцмережах завдяки своєму оригінальному викладанню. Але влітку Мохамад дізнався, що вчитель, якого він заміняв, повертається. У молодого чоловіка сталася панічна атака, через що він навіть потрапив до лікарні. Втім, завдяки підтримці учнів він отримав позитивний настрій.

“Багато людей кажуть, що вчителі — герої, які можуть змінити життя учнів. Моя історія трохи інша, адже я зовсім не лицар, який може високо літати, захищаючи учнів. Мої учні — маленькі герої, які врятували мене. Вони змінили мене і врятували мене від депресії та суїцидальних думок. Спасибі вам за те, що врятували моє життя, — емоційно зізнався Мохамад у твіттері.”

Хлопець показав на відео, як прощався з дітьми.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS