В Тернополі триває операція податківців

02 жовтня 2019 17:24:43    

На Тернопіллі з травня цього року триває операція «Урожай – 2019». Мета її – виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі  сільськогосподарського виробництва, детінізація найманої праці, перевірка повноти нарахування та сплати податків суб’єктами господарювання та громадянами, котрі є власниками земельних ділянок, площа яких перевищує 2 га, та власними силами їх обробляють задля отримання доходу.

Так, з часу початку «Урожаю» фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області провели аналіз та розрахунок кількості працівників та рівня заробітної плати, що мала б виплачуватись працівникам сільськогосподарських підприємств залежно від площ земельних ділянок. Вони також розрахували заробітну плату за обробіток 1 га ріллі та визначили коло роботодавців, які її виплачують у розмірі нижчому, ніж мінімальний.

Отож, за наслідками вжитих заходів 292 суб’єкти господарювання підвищили рівень заробітної плати 3 741 працівнику. Відтак до бюджету додатково надійшло 4 млн 227 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 5 млн 163 тис. грн єдиного внеску та 352 тис. грн військового збору. Також 255 суб’єкти господарювання збільшили кількість найманих на 2 880 осіб. Завдяки цьому вони легалізували 36 млн 113 тис. грн доходу. Додаткові надходження до бюджету склали 15 млн 46 тис. гривень:

Податківці застосували 32 заходи контролю. Порушникам нарахували 362,4 тис. грн податків і зборів та штрафних санкцій.

податкова

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS