Чортківчанка потрапила до п’ятірки найкращих креативних візажистів України

05 жовтня 2019 11:00:35    

Нещодавно завершився український етап одного з найпрестижніших всесвітніх конкурсів візажистів від компанії NYX Professional Makeup, за підсумками якого чортківчанка Олена Борова потрапила до п’ятірки найкращих візажистів країни, що спеціалізуються на створенні креативних образів та макіяжів.

Конкурс складався з чотирьох етапів, на кожному з яких авторитетне журі обирало тих, хто найкраще впорався з завданням та пройшов до наступного раунду змагань. Судді оцінювали креативність створюваного образу, рівень професіоналізму в нанесенні макіяжу та презентацію конкурсної роботи. Олена Борова, більше відома як Violet Grass (Instagram:https://www.instagram.com/violet.grass/, YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCXGco5idMPnmoU2208ElOAA), дійшла до фіналу, успішно виконавши всі конкурсні завдання.

Зазначимо, що Олена брала участь у подібному змаганні вперше, тоді як більшість її конкурентів мали за плечима досвід участі у конкурсах попередніх років та навіть були їх фіналістами. Чортківчанка стала єдиною представницею західної України, що дісталася фіналу конкурсу за час його проведення.

NYX Face Awards – міжнародний конкурс візажистів від американського бренду NYX Professional Makeup, що є дочірньою компанією L’Oréal. Започаткований 2010 року в США, в Україні проводиться з 2017 року. Вважається одним з найпрестижніших та наймасовіших щорічних заходів у сфері креативного візажу. Переможець українського етапу отримує грошову винагороду в розмірі 50 тисяч гривень, річний запас косметики та поїздку до Лос-Анджелесу на всесвітній фінал конкурсу.

99e45743f9294cdd65905b3115688095

Джерело: TeNews

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS