4 найпоширеніші жіночі помилки у відносинах

07 жовтня 2019 22:20:34    

1abf454442e3d3b90518f6b8b5c91dfaЯкісні стосунки – ретельна робота двох партнерів. Коли між закоханими трапляються конфлікти, найчастіше, кожен починає звинувачувати один одного, знімаючи частку відповідальності з себе. Щоб такого не сталося, над стосунками потрібно працювати. Експерт гостросоціального ток-шоу “Один за всіх” на СТБ, фізіогноміст і психолог Тетяна Ларіна у своєму блозі розповіла, з якими найпоширенішими жіночими помилками у стосунках зустрічалася за роки своєї професійної практики.

Варто пам’ятати, що в більшості випадків у кризових ситуаціях винні обидва. Проте, за словами Тетяни Ларіної, виділити часті жіночі помилки все ж можна.

1. “Я сама”, або прагнення до лідерства. Жінка, яка не довіряє своєму чоловікові, яка не делегує завдання, намагається змагатися і доводити свою силу і успішність, починає переймати на себе всі чоловічі обов’язки. Вона пригнічує його. Після цього – скаржиться на чоловічу слабкість і на те, що благополуччя сім’ї лежить на жіночих плечах. Щоб цього не допустити, не варто звалювати на себе всі сімейні зобов’язання.

2. Тотальний контроль. Цей пункт тісно пов’язаний з попереднім. Дівчата нерідко вважають, що чоловік не здатний розібратися з чимось самостійно. Вони вирішують за нього проблеми і завдання, контролюють кожен крок. Звичайно, все це відбувається з благими намірами. Але далі жінка починає порушувати особисті кордону партнера, заповнювати собою його простір, вказувати, як і що йому слід робити, з ким спілкуватися, а з ким – ні.

3. Жалість по відношенню до чоловіка. Шкодуючи чоловіка, ви показуєте свою невпевненість в ньому. Так ви знижуєте самооцінку свого обранця. Не варто забувати, що жалість і підтримка – різні речі.

4. Бажання переробити партнера. У кожного з нас є своє “Я”, велика помилка намагатися підлаштувати партнера під себе або думати, що саме з вами він стане іншим. Само собою, кожна людина може розвиватися, вчитися, застосовувати нові навички та знання на практиці. Але варто бути чесним з собою і відповісти на питання відразу, чи готові ви прийняти людину такою, якою вона є.

Стосунки – це постійна робота над собою. Для того, щоб стати дійсно близькими людьми, варто поважати один одного, довіряти, не порушувати особисті кордони та інтереси.

1abf454442e3d3b90518f6b8b5c91dfa

Джерело: tochka.net

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS