Ремонтувати дороги, розуміючи що за деякий час їх зруйнують великогабаритні ТЗ, – марна справа”, – Денис Шмигаль.

08 жовтня 2019 14:44:32    

Сьогодні, 8 жовтня, в облдержадміністрації проходить щотижнева нарада голови ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Цього разу звернули увагу на Тлумацький район. А саме розглядаються такі проблемні питання Тлумацького району: про виконання районного бюджету; про стан виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ; про готовність об’єктів соціально-культурного призначення до сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Перший заступник голови РДА, Присяжнюк Олег Богданович, почав із загального звіту, проте керівник ОДА, Денис Шмигаль, зупинив його, наголошуючи говорити по суті.

За 9 місяців перевиконання держбюджету у Тлумацькому районі становить 2,4 млн, натомість заборгованість заробітної плати складає таку ж суму”, – звітував Присяжнюк Микола Петрович.

Денис Шмигаль поцікавився готовністю Тлумацького району до опалювального сезону. Голова Тлумацької міської ради повідомив що існує суттєва проблема.

То чому не було передбачено фінансування опалювального сезону. Де є суттєва проблема?” – Денис Шмигаль.

На сьогоднішній день гостра проблема залишається у Гарасимівській школі”, – доповів пан Присяжнюк.

Наступним питанням був розгляд нововведення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю відповідно до Закону України від 11.09.2019 року № 54-ІХ.

У 2019 році у вересні внесено відповідні зміни до закону щодо порушення правил проїзду великогабаритних ТЗ. Так, покарання за незупинку ТЗ тягне за собою штраф у розмірі 3 400 грн. або позбавлення волі від 3 до 6 місяців, чого раніше не було”,- зазначив головний експерт Івано-Франківського обласного територіальноно відділення Антимонопольного комітету України Скрипник Василь.

Зареєстровано на даний момент 52 факти порушення перевезення великогабаритних ТЗ.

72105152_955634201450374_830081362860965

Публікація Ремонтувати дороги, розуміючи що за деякий час їх зруйнують великогабаритні ТЗ, – марна справа”, – Денис Шмигаль. запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS