Поліція відкрила кримінальне провадження щодо смерті жінки, яка померла в перинатальному центрі

08 жовтня 2019 20:41:55    

Як вже повідомляв WestNews, в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі померла жінка.

Як повідомили в Управлінні Нацполіції області, до правоохоронців звернуся чоловік жінки, яка померла, щодо дій працівників перинатального центру.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 140 (ч.1) ККУ (Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

До слова, директор Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру Сергій Стефанко відмовився коментувати цю ситуацію журналістам, посилаючись на те, що таку інформацію він може надати лише родичам чи близьким

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У франківському пологовому будинку померла породілля

Публікація Поліція відкрила кримінальне провадження щодо смерті жінки, яка померла в перинатальному центрі запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS