У Франківську обговорили стратегію розвитку 2021-2026. ФОТО

09 жовтня 2019 09:55:55    

Сьгодні, 9 жовтня, відбулось засідання круглого столу за участю керівництва облдержадміністрації та обласної ради з провідними експертами та суб’єктами регіонального розвитку області з питань розроблення проекту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

«Робота над стратегію 2021-2026 є головною в міністерстві, все орієнтовано на людину, уряд і влада мають стати непомітними і невідчутними. Ми маємо дати відповідь на питання з чим асоціюється Івано-Франківщина сьогодні і якою ми хочемо бачити її завтра. Я такі роботи порівнюю з телефоном: ззовні він простий, а всередині багато всього грунтовного, такого маємо досягнути ми», – розповів голова ОДА Денис Шмигаль.

Перша методологія – канадійська, вона довела, що для нас вона є сприйнятливою, адже там детально і покроково все описано. Друга американська, нічим не поступається, але ми повинні вибрати, щось своє», – зазначив він.

“Якщо говорити про стратегічні цілі, то їх складно досягнути лише за рахунок ресурсів держави, 90% успіху буде залежати від того, на скільки ми зможемо “активізувати” інших “гравців”, – додав Шмигаль.

Інформація оновлюється…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““В різних регіонах різні проблеми”: відбувся круглий стіл щодо адаптації переселенців на Прикарпатті

Публікація У Франківську обговорили стратегію розвитку 2021-2026. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS