При загадкових обставинах помер відомий український фотограф

09 жовтня 2019 21:32:08    

Не стало Сергія Остаповського – він заснував волонтерську лабораторію – Волонтерська Оптична Лабораторія, організація займалася ремонтом техніки для військових. В межах столиці Сергій Остаповський був відомий, перш за все, як талановитий фотограф.

Відомий українець загинув при загадкових обставинах – чоловік був не тільки артистом, але вів активну волонтерську діяльність, пише WestNews з посиланням на Прикарпаття Online.

Ця людина – Едісон нашого часу. Скромний. Мрійник-фотограф, винахідник і організатор, який кинув все в 2014 році і з головою поринув у ремонт військової техніки – електроніка танків, прилади нічного бачення і тепловізори, апаратура зв’язку. Польоту фантазії вистачило б на ціле конструкторське бюро. Його втіленої ідеєю було створення ВІЛ – Волонтерської Оптичної Лабораторії, яка без допомоги держави за ці роки підняла тисячі Теплик, каганців і іншої оптики, врятувала сотні життів наших військових.

Він постійно продавав і закладав свою фототехніку і сканери, щоб купити якусь деталь комусь на фронт, два тижні тому провів фотокемп на Хортиці. А серце взяло і не витримало », – написав друг загиблого в мережі.

Як пишуть вітчизняні ЗМІ, тіло фотографа було виявлено в готелі в Кам’янець-Подільському – там проходив фотофестиваль Ukranian Photo Camp.

6 жовтня йому б виповнилося 47 років:

Вранці він разом з колегою Вірою Узніченко в прес-центрі міської ради презентував фестиваль під егідою громадської організації “Арт-платформа Дія”. Під час брифінгу Сергій Остаповський був небагатослівний… Після брифінгу він піднявся в свій номер і закрився там », – розповіли співробітники поліцейським на місці трагедії, що сталася.

У мережі з’явилися чутки, ніби фотограф наклав на себе руки, багато хто просто відмовляються вірити в те, що сталося:

“Ех, Серьога, Серьога… я ж тебе просив давати собі більше відпочинку… друже… як же так-то, а? Спочивай з миром. Тебе буде дуже не вистачати… »,

«Нехай з Богом відпочиває Великий Людина …»,

«Мої співчуття рідним і близьким. Земля пухом”, – коментують трагедію друзі Сергія.

Як саме помер артист – в поліції поки не коментують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Сьогодні перестало битися серце відомого прикарпатського журналіста

 

Публікація При загадкових обставинах помер відомий український фотограф запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »