“Допомога твоя — найсильніша зброя!”: в Івано-Франківську відбудеться благодійна акція на підтримку дітей-напівсиріт

10 жовтня 2019 15:48:10    

Сьогодні, 10 жовтня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція з приводу організації акції ГО «Об’єднання воїнів та волонтерів «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ» під гаслом «Допомога твоя — найсильніша зброя!», що приурочена Святу Покрови та Дню захисника України, інформує WestNews.

Це буде наша четверта поспіль акція, метою якої є зібрати кошти, щоб гідно привітати діток-напівсиріт. В нас таких є 42. Тож 18-го числа, на Миколая, ми поділимося на групи і поїдемо до цих діток. В рамках нашого свята будуть майстер-класи, зокрема, будемо варити козацький куліш, виступи популярних музичних гуртів», – розповів Голова ГО “Галицькі леви” Роман Дорожівський.

За його словами, під час фестивалю будуть стояти благодійні скриньки, а також буде зібрано кошти від продажу страв.

Кожен з нам міг би долучитися для допомоги і подарувати частинку тепла та добра», – додав він.

 

Ми вже не вперше беремо участь у фестивалях чи заходах, які сприяють та допомагають учасникам бойових дій. Музиканти мають сприяти під час війни підтримці армії та воїнів, які ушкодженими або неушкодженими повернулися з війни. Звучатимуть патріотичні пісні, які будуть підіймати військовий дух», – Мишко Адамчак, доброволець, учасник гурту «КораЛЛі».

 

Ми починаємо завтра з 14 до 20 години, на Площі Ринок, чотири дні поспіль», – додав Роман Дорожівський.

Нагадаємо,  у травні поточного року вже була проведена громадянська акція щодо збору коштів для допомоги 14-річній доньці учасника АТО онкохворій Олександрі Герасимчук, а також на побудову в м. Івано-Франківську гарнізонного храму Св. Сотника Лонгина по вул. Чорновола (біля військової частини навпроти стадіону «Рух»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В АТОвця вщент згоріла оселя: потрібна допомога. ФОТО

Публікація “Допомога твоя — найсильніша зброя!”: в Івано-Франківську відбудеться благодійна акція на підтримку дітей-напівсиріт запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS