У Всесвітній день психічного здоров’я прикарпатські поліцейські провели психопрофілактичний семінар

10 жовтня 2019 17:18:15    

10 жовтня, у Всесвітній день психічного здоров’я, темою занять визначено «Психологічну стійкість поліцейських», адже працівники поліції частіше за інших потрапляють у складні та часом небезпечні психологічні ситуації в повсякденній службовій діяльності.

Психопрофілактичний семінар з працівниками вибухотехнічного відділу провели працівники сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Івано-Франківській області.

Особливо йдеться про вибухотехніки, робота яких надзвичайно важлива і відповідальна і від неї залежить не одне життя.

Тому сапери мають поєднувати в собі кілька професійних якостей: пильність, обережність, витримку, наполегливість, оперативність, постійне самовдосконалення і бути при цьому психологічно стійкими.

Головний психолог управління кадрового забезпечення ГУНП в області майор поліції Роксолана Левицька розповіла правоохоронцям про розвиток морально-стійкої поведінки в екстремальних ситуаціях. Для оцінки рівня стійкості поліцейські пройшли спеціальне тестування. Також з учасниками семінару детально опрацьовано механізм реагування на виявлені випадків погіршеного психоемоційного фону, а також ті найтиповіші ситуації, які можуть виникати у роботі правоохоронців та способи їх психологічної підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті поліція і медики працюватимуть разом задля безпеки та спокою громадян. ФОТО

Публікація У Всесвітній день психічного здоров’я прикарпатські поліцейські провели психопрофілактичний семінар запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS