Прикарпатські поліцейські розповіли школярам про особливості своєї професії

10 жовтня 2019 18:53:23    

Сьогодні, 10 жовтня, у Черніївській загальноосвітній школі відбувся обласний інтерективно- змагально-мотиваційний захід «Майстерня професій», участь у якому взяли і представники Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Мета данного заходу полягала в тому, щоб допомогти школярам зробити свідомий вибір майбутньої професії і сформувати у них почуття відповідальності за власний вибір. Щоб діти йшли навчатися і знали, що знайдуть після цього достойну роботу.

Захід був цікавим та корисним, оскільки учні виконували завдання та ближче ознайомилися з роботою професіоналів, поспілкувалися з роботодавцями, представниками навчальних закладів та отримали певні практичні навички роботи, характерні представленим професіями, усвідомили значущість тієї чи іншої професії.

Особливою популярністю користувався стенд Головного управління Нацполіції в Івано-Франківської області. Працівники сектору відбору ГУНП в області ознайомили школярів з переліком закладів вищої освіти МВС України, які здійснюють підготовку фахівців для різних підрозділів поліції.

Працівники криміналістичного підрозділу провели майстер-клас та продемонстрували, як правильно виявляти сліди відбитків рук на різних поверхнях. Учні жваво розпитували поліцейських про їх робочі будні і про вимоги до кандидатів на службу в поліції. Гості заходу мали можливість особисто поспілкуватись з представником кадрового забезпечення та задати йому запитання, які їх цікавили.

Публікація Прикарпатські поліцейські розповіли школярам про особливості своєї професії запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS