У місті пройшов віче-реквієм з нагоди роковин смерті Степана Бандери

15 жовтня 2019 21:26:20    

Сьогодні у місті Івано-Франківську відбулося віче-реквієм із нагоди 60-х роковин смерті українського політичного діяча Степана Бандери.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Віддати шану голові Проводу ОУН та відзначити пам’ятну дату прийшли представники влади, громадських організацій, мешканці міста та молодь, які принесли квіти до його пам’ятника.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Української греко-католицької церкви Володимир Війтишин спільно з представниками духовенства відправив поминальну літургію.

Як відомо, цього дня, 60 років тому, в Мюнхені, агентом радянських спецслужб було вбито Степана Бандеру (1909-1959), політичного діяча, ідеолога і теоретика українського національно-визвольного руху, одного з лідерів «Організації українських націоналістів».

Нагадаємо, що він народився у селі Старий Угринів Калуського району. Тут у 1993 році відкрито Історико-меморіальний музей Степана Бандери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жовтий скотч – символ опору капітуляції: сьогодні в Івано-Франківську віче організовує акцію протесту проти “формули Штайнмаєра”“.

Публікація У місті пройшов віче-реквієм з нагоди роковин смерті Степана Бандери запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS