Гвоздик: Після Олімпіади в Лондоні не розумів, що далі робити

18 жовтня 2019 14:55:00    

Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC Олександр Гвоздик (17-0, 14 КО)[b][/b] про свій перехід з аматорського в професійний бокс .

"Після Олімпіади 2012 року був період, коли не розумів, що робити. Стояло питання: закінчувати з боксом або продовжувати. Для продовження розглядалася наступна Олімпіада 2016 року. Але було незрозуміло, залишатися ще на 4 роки? Але на неї можна було і не потрапити.

Якраз тоді організувалася команда "Українські отамани". Потім серія закінчилася, потрібно було щось робити. Хлопці підписалися в профі: Вася Ломаченко, Усик, Тарас Шелестюк був перший, Женя Хитров теж. І я вирішив спробувати. Я зрозумів, що це не за межею фантастики. Я з ними порадився, поговорив з Ломаченком.

Коли їздили домовлятися за нього, вони прокидає таку ідею Клімас щодо мене, та й за всіх олімпійців теж. Коли я зважився, я зустрівся з Васею і попросив його зателефонувати Клімасу. З того моменту ми заочно почали співпрацювати. Він запросив мене в США, ми поспілкувалися з промоутерами. Top Rank відразу ж надіслав мені контракт", - сказав Гвоздик в в коментарі YouTube каналу Великий Куш.

Читати далі »