Олег Тягнибок: Рука руку як мила, так і миє

21 жовтня 2019 20:19:07    

Президента корпорації «Богдан» і колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського (Свинарчука) відпустили під заставу, ще й вдесятеро меншу, ніж просила САП – всього 10 млн грн (при тому, що підозрюють його в розкраданні щонайменше 250 млн грн).

Можна було цього не допустити? Звісно, що так. Навіть без участі «суперуспішних» правоохоронних й антикорупційних органів – лишень законодавчим шляхом.

Бо ж «Свобода» ще 2 березня 2015 року зареєструвала у Верховній Раді законопроект №2266 – про ЗАБОРОНУ грошової застави для корупціонерів. Тодішня влада його відразу заблокувала, і зрозуміло, чому (не будуть же вони самі своїх свинарчуків садити).

Тепер прийшла нова влада. З обіцянками на білбордах садити всіх і відразу. І що? Нардеп від «Свободи» Оксана Савчук знову подала нашу пропозицію – як поправку до президентського проекту закону №1009 щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства. «Слуги народу» розглянули… і відхилили. Сподіватися на справедливе покарання після такого? Останні 5 років нам вже підтвердили – марно.

Тим часом рука руку миє, як бачите. І обидві білі живуть.

Олег Тягнибок

The post Олег Тягнибок: Рука руку як мила, так і миє appeared first on ВО "Свобода".

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS