«Розвиток рідного краю очима молоді»

29 жовтня 2019 10:23:30    

2Q==В Кельменцях відзначили учнів ліцею, - учасників конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді», які писали есе. Про актуальність та думки молоді щодо майбутнього у районі – моя колега

В Кельменцях відзначили учнів ліцею, - учасників конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді», які писали есе. Про актуальність та думки молоді щодо майбутнього у районі – моя колега.

У вересні учні одинадцятих класів Кельменецького ліцею висловлювали своє бачення подальшого професійного розвитку в есе. Таку ініціативу запровадила обласна служба зайнятості.

Любов Кожолянко директор Чернівецького обласного центру зайнятості: "Участь у цьому заході в нас брали учні нашого Кельменецького ліцею. Вони писали есе, різноманітні твори . Сьогодні ми їм вручимо кожному збірочку з цими творами. Кожен отримає, окрім подарунків за участь у нашому конкурсі, отримають збірочку власних творів".

В Кельменцях на базі філії центру зайнятості діє профорієнтаційний клуб «Лідер», - розповідає Едуард Секрета.

Едуард Секрета директор Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Ми бачимо, що це надзвичайно актуально, діти мало обізнані у сучасних ринках праці. В районі, на жаль, в основному, чи можливо на щастя, це агропромисловий бізнес, ну і досить велика сфера послуг".

Серед переможців конкурсу - Назар Ропчинський та Софія Корчинська. Діти розповіли, до яких висновків вони дійшли у своїх творах.

Назарій Рибчинський учень Кельменецького ліцею: "Коротко описав можливі шляхи розвитку, проблеми, з якими ми можемо зіштовхнутись та способи, відповідно, подолання цих проблем. Наш район є досить перспективним для розвитку підприємницької діяльності і, навіть, не тільки підприємницької , і що потрібні тільки ідеї та люди, які зможуть їх виконати".
Софія Корчинська учениця Кельменецького ліцею: "Моє есе було про змінення нашого менталітету, нашої духовності. Тому, що будь які зміни беруть початок в духовних джерелах, і тоді вже наше село зміниться на краще".
Такий профорієнтаційний захід не єдиний. Служба зайнятості постійно проводить роботу у цьому напрямку, адже це – шлях молоді до успішного вибору майбутньої професії.
Тетяна Таран, Ярослава Боячук, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS