Рояль, який звучить по-особливому, подарували тернопільському училищу

05 листопада 2019 11:32:10    

Музичний інструмент нового покоління. Унікальний рояль передали в Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької. На цю подію у закладі чекали майже 50 років. Раніше юні віртуози вправлялися на вітчизняних інструментах. Тепер ж твори звучатимуть по-особливому мелодійно та витончено, повідомляє Т1 Новини .

Музичний інструмент нового покоління. Відтепер студенти тернопільського музичного коледжу вправлятимуться на роялі однієї з найновіших марок. Інструмент має особливе звучання та мелодику. Піаністка і викладачка Наталя Кравчук однією з перших мала нагоду протестувати новий інструмент. Каже, на роялі такого рівня кожна мелодія звучить особливо вишукано.

“Мені не хотілося покидати цей інструмент. Хотілося грати і грати, адже інструмент дуже якісний, красивий, тембрально надзвичайно багатий. З нього можна видобувати різноманітні тембри і виконувати музику різну за якістю. Я рада за наших студентів, що вони будуть мати можливість навчатися і виконувати музику на цьому інструменті”, – каже завідувачка предметно-циклової комісії “Спеціального фортепіано” Наталія Кравчук.

18a51684204aec07900477048e9bac4b

Читати далі »