Судове засідання у резонансній справі вбивства Віталія Гнатишина знову перенесли

07 листопада 2019 09:42:45    

Судове засідання у справі вбивства Віталія Гнатишина перенесли. Обвинувачений Сергій Терендех попросив дати йому більше часу на ознайомлення із матеріалами справи. А саме до 21 листопада.

Про це повідомляє Т1 Новини.

Адвокат сторони потерпілих натомість зазначив, що у Сергія Терендеха було достатньо часу, аби ознайомитися із матеріалами справи.

“Понад місяць обвинувачений знайомився із матеріалами кримінального провадження у 3-х томах. Разом з тим вважаємо, що сторона зловживає своїми процесуальними правами”, – каже адвокат сторони потерпілих Павло Варода.

Захисник пояснює, таким чином адвокати обвинувачених затягують судовий процес. До того ж у разі відмови у задоволенні клопотання, вони зможуть оскаржити вирок в апеляційному суді.

“Це є тактика захисту. З матеріалами кримінального провадження. Суд, на моє переконання, унеможливлює такі порушення, і забезпечує права обвинуваченого на ознайомлення із матеріалами кримінального провадження. Безумовно, це не може тривати безкінечно”, – додає Павло Варода.

Зазначимо, через клопотання Сергія Терендеха дати більше часу на ознайомлення із матеріалами справи, обвинувачених уже вкотре у суді не змогли допитати.

“12 вересня мали допитувати обвинувачуваних. Із того часу, за клопотаннями адвокатів, постійно відкладаються судові засідання. Хоча мали можливість ознайомитися зі всім.”, – каже мати загиблого Віталія Гнатишина Галина Гнатишин.

Додамо, судове засідання у справі вбивства 20-річного Віталія Гнатишина перенесли на 29 листопада. Сім’я сподівається, що тоді справа таки зрушить з місця.

Gnatyshyn-Vitalij

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS