ВСУ залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта»

08 листопада 2019 07:17:45    

Верховний Суд України у складі колегії суддів Касаційного господарського суду залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта», повідомляє Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Як повідомлялось раніше, у квітні 2018 року Відділення оштрафувало ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» (м. Славута) та ПФ «Діта» (м. Хмельницький) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у вересні-жовтні 2016 року узгодили дії під час проведення Сатанівською селищною радою процедури відкритих торгів із закупівлі робіт: «Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул.Б. Хмельницького, 44 в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області».

Не погодившись з рішенням Відділення, суб’єкти господарювання звернулись до Господарського суду Хмельницької області з позовом про визнання недійсним рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу.

Рішенням Господарського суду Хмельницької області від 14 травня 2019 року у задоволенні позову було відмовлено.

Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 10 липня 2019 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

10 жовтня 2019 року Верховний Суд України залишив рішення Господарського суду Хмельницької області та постанову Північно-західного апеляційного господарського суду без змін, а касаційну скаргу ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта» – без задоволення.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS