В озера які знаходять в парку «Жовтневий» відбувся витік нечистот, через що на поверхню спливла майже вся риба

11 листопада 2019 19:07:37    

2Q==Декілька днів працівники парку та інших служб розбирались у цій ситуації та намагалися врятувати водні біоресурси. Детальніше дізнаєтесь в сюжеті

Декілька днів працівники парку та інших служб розбирались у цій ситуації та намагалися врятувати водні біоресурси. Детальніше дізнаєтесь в сюжеті.

Декілька днів тому у всі відповідні служби здійснились виклики стосовно витоків нечистот у озера парку «Жовтневий». Виконуючий обов’язки директор установи розповідає, що протягом двох діб у воли стікали різні відходи, які забруднили воду а рибі перестало вистачати кисню що почало загрожувати її життю.

Юрій Воронко в.о. директора парку «Жовтневий»: "Ця ситуація повторюється з періодичністю 2-3 роки як тільки забивається тут у цих районах каналізаційна система то відразу вони витікають у ливневнку і витикають тут. Я хочу наголосити глядачам що це все результат вашого відношення, все що витікає з ваших унітазів може потрапити сюди".

Вона та риба з цього озера буди відправлені на експертизи, після яких буде точно відомий їх стан. Однак зараз як говорять представники Чернівецького рибоохоронного патруля мертвої риби не було виявлено.

Ольга Фрунзе головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання: "Рибальства управління державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Дану ситуація прослідковують наразі три дні, попередньо були вжиті необхідні заходи, було внесена вапно. Факту загибелі не зафіксовано навіть трішки покращилась ситуація. Також працівниками держпродспожив служби були відібрані проби води".
Микола Швець. Ярослава Боячук. «Чернівецький репортер». Телеканал «Чернівці».2Q==

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS