Пріоритетні напрямки розвитку туризму на Буковині

12 листопада 2019 16:44:13    

2Q==Про пріоритетні напрямки розвитку туризму на Буковині та про цьогорічні здобутки розповів журналістам начальник профільного департаменту Чернівецької обласної державної адміністрації. З деталями - моя колега Про пріоритетні напрямки розвитку туризму на Буковині та про цьогорічні здобутки розповів журналістам начальник профільного департаменту Чернівецької обласної державної адміністрації. З деталями - моя колега.

Про здобутки туристичної галузі у цьому році журналістам розповів начальник департаменту з питань розвитку туризму Чернівецької області. Володимир Фурдига відзначив тюльпанове поле у Мамаївцях, гірсько-лижні курорти, різні приватні пляжі. Серед здобутків і Памір-фест.

Володимир Фурдига Начальник департаменту з питань туризму Чернівецької ОДА: "Памір-фест, він вийшов в досить такий насичений, з двома нічними дискотеками, з великою кількістю гуртів і про наш фестиваль уже говорять не тільки по Україні, а й за кордоном. Тому що в нас меседжі прийшли з Америки, з Англії, з Іспанії, і хотять їхати на наступний рік".

Заважають розвиватися буковинському туризму погані дороги та відсутність адекватного сполучення.

"Нам не має такого нормального сполучення з Чернівецькою областю. Це проблема із проблем. Ми кажемо про розвиток Карпатського регіону, а ніяк не можемо відновити потяг Чернівці-Ужгород, який би з’єднав 4 області. На всіх рівнях, де можна було виступати – і в кабінеті міністрів, і на засіданні ради туристичних міст, і зараз буквально недавно нас збирали у Львові, я також це питання піднімав".

Календар запланованих заходів, які сприятимуть розвитку туризму наразі готується спеціалістами. У лютому, наприклад, до Дня святого Валентина планується яскраве шоу у Мигово, - анонсував Володимир Фурдига.
Тетяна Таран, Сергій Бабій, Чернівецький репортер, телеканал Чернівці
2Q==


Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: info@mass-media.info
Powered by QCMS