Хто не зможе користуватися електронними правами

16 листопада 2019 07:14:08    

Хто не зможе користуватися електронними правами

Скористатися електронними правами можуть лише водії, що отримали права після 2013 року. Щоби скористатися документом, необхідно щоби на ньому було фото. В Єдиному державному реєстрі МВС міститься понад 10 млн водійських прав, але фотографії є лише у 2,5 млн водіїв. Про це написав у Facebook міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Комплекс “StarVille” був створений, як черговий інвестиційний проект для групи українських та австрійських підприємців, що спеціалізуються на будівництві елітної нерухомості по всій Європі. За 14 років роботи портфоліо компанії нараховує 17 різнотипових об’єктів: котеджні комплекси, приватні будинки, готелі. Створюючи кожен новий об’єкт , ми опираємося на свій багатий досвід і орієнтуємося на комфорт та зручність для людей, що надають перевагу якості, перед вартістю.
Опираючись на австрійські стандарти будівництва, ми використовуєм матеріали та технології лише преміум класу.

Закрита територія нашого комплексу у поєднанні з чистим повітрям і заміським спокоєм, створюють середовище для гармонійного життя, а розвинута інфраструктура поруч, забезпечує найвищий рівень потреб.

Це гарантує виключно безтурботне проживання у наших будинках і дає Вам можливість насолоджуватись як особистим життям, так і успішно вести справи.

Запись Хто не зможе користуватися електронними правами впервые появилась SeeLife | Новини Чернівців.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS