БК «Тернопіль-ТНЕУ» зробив вагому заявку на вихід у чвертьфінал Кубка України

17 листопада 2019 21:44:37    

Кубкові матчі завжди стоять осторонь від регулярного чемпіонату. Для команд нижчого рангу це шанс перевірити свої сили на фоні сильнішого суперника. Для глядачів – можливість побачити висококласний баскетбол і пережити неймовірну гамму емоцій від самовідданої гри своєї команди. Минулого року ми разом захоплювалися нашими гравцями, які змогли нав’язати боротьбу суперліговому Київ-Баскету і, навіть, перемогти в одному із матчів. Цього року, хід змагань відклав нашу можливу зустріч із командою елітного дивізіону на наступний етап.

16 листопада в рамках 1/8 Кубка України, БК «Тернопіль-ТНЕУ» зійшовся із рівним за рангом суперником, одним із лідерів групи А вищої ліги – харківським БК «Політехнік». Регламент змагань на цій стадії передбачає дві зустрічі – вдома і на виїзді. Команда, яка матиме перевагу за результатами двоматчевого протистояння виходить в наступне коло. Зважаючи на це, завданням «Тернополя», який першу гру проводив удома, було заробити максимальний гандикап, щоб спокійніше почувати себе у матчі-відповіді, що відбудеться в Харкові уже через тиждень.

Розуміючи вагу і статус матчу, тернополяни зі старту вийшли вперед. Наші суперники намагалися не відставати, проте, за рахунку 12:11 гравці «Тернополя» влучили 4 поспіль триочкових (двічі Є.Ворнік і по разу В.Биков і М.Найко). Цей ударний відрізок, по-суті визначив результат першої чверті, яка закінчилася на нашу користь 26:13. Найбільш результативними стали Є.Ворнік (8 очок) і М.Найко (7 очок).

Друга десятихвилинка пройшла в рівній боротьбі. Розрив то скорочувався до 9 очок, то зростав до 15. Продовжували феєрити М.Найко (+ 6 очок в чверті) та Є.Ворнік (+4 очки), їх підтримували В.Анісімов (5) і М.Нікітін (4). Проте, в цій чверті суперник не дозволив нам наростити перевагу – 47:34 перед великою перервою.

Початок третьої чверті знову пройшов у рівній боротьбі. «Політехніки» намагалися наздогнати господарів, проте, наша команда застосовувала активний пресинг і суперники все частіше втрачали м’яч. Декілька результативних атак «з фолом» у виконанні наших гравців і ми знову збільшуємо відрив до +18. Наша перевага була помітною, проте, як і в першій десятихвилинці, комфортний відрив було досягнуто за рахунок влучних триочкових. Цього разу від В.Бикова і М.Найка. Як наслідок, 78:54 (+ 24) перед останньою перервою. Цей відрізок знову виявився ударним для М.Найка (+8 очок). На повну «увімкнувся» М.Нікітін (+7), непогано появив себе Є.Бречко (+4).

Завершальну чверть активніше розпочали гості. Вони намагалися повернути інтригу і поступово наздоганяли господарів. Коли розрив скоротився до 20 пунктів (80:60), наші гравці, за підтримки глядачів, знову видали «ударний відрізок» – 15:5. В цей період найбільш активними були В.Анісімов і В.Биков. Перший відмітився влучними триочковими, а другий набрав 7 пунктів протягом однієї хвилини. В кінці зустрічі, їх підтримав Н.Кісільчук (5 поспіль очок). У підсумку – впевнена перемога БК «Тернопіль-ТНЕУ» 103:71.

Головними складовими успіху нашої команди став активний пресинг та гра у захисті, що призвели до 23 втрат у суперника і 17 перехватів, а також хороший відсоток влучань із середньої (61 %) і дальної (39 %) дистанцій. Блискучу гру видав М.Найко, якому до тріпл-даблу забракло двох підбирань❗. Відмітимо, що одразу 5 наших гравців набрали більше 10 очок. А ще, запам’яталися ефектні слем-данки В.Анісімова, М.Нікітіна, М.Найка та видовищні проходи В.Бикова. Це треба було бачити!

БК «Тернопіль-ТНЕУ» – БК «Політехнік» (Харків) 103:71 (26-13, 21-21, 31-20, 25-17).

Кращі в БК «Тернопіль-ТНЕУ»:
М.Найко – 24 очки + 10 результативних передач + 8 підбирань + 4 перехвати;
В.Анісімов – 17 очок + 7 підбирань;
В.Биков – 14 очок + 5 результативних передач;
Є.Ворнік – 14 очок + 5 підбирань;
М.Нікітін – 11 очок + 5 підбирань.

 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS