Ажіотаж: у магазинах розкупили автокрісла, — ЗМІ

30 листопада 2019 11:50:58    

У магазинах, які продають дитячі автокрісла, — ажіотаж.

Перша хвиля продажів почалася після того, як Верховна Рада прийняла закон про штрафи за відсутність автокрісел. А остання — коли в ЗМІ з’явилася інформація про те, що поліція вже карає водіїв за це порушення. Тоді крісла почали розкуповувати практично кожен день, пише «КП» в Україні».

«У нас, і у колег майже спорожніли склади, продажі за ці дні зросли в три рази. Ми зазвичай замовляємо у постачальників партії за півроку-рік, а тепер і у них залишилися одиниці найменувань. У сегменті 400 — 1000 гривень, це найпростіші, низької якості. Крісла розкупили таксисти і люди, які рідко їздять. У сегменті від 4000 гривень крісла розкуповують свідомі автомобілісти. Найнадійніші автокрісла коштують від 12 тисяч гривень. Це такі, які пройшли краш-тести — бічний, фронтальної удари, антитоксичні», — розповідає директор одного зі столичних магазинів дитячих товарів Олексій Шпак.

Проходження краш-тесту — не дорівнює сертифікації товару. Наскільки крісло безпечне — можна дізнатися, перевіривши модель на сайті adas — інтернаціональному ресурсі краш-тестування. Ця інформація відкрита.

Сообщение Ажіотаж: у магазинах розкупили автокрісла, — ЗМІ появились сначала на Дзеркало Закарпаття.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS