Мелітопольські комунальники без конкурсу замовляють ремонти фірмам свого замдиректора та екс-керівника

01 грудня 2019 12:14:37    

КП «Житломасив» Мелітопольської міської ради Запорізької області 26 листопада уклало угоду з ТОВ «Керуюча компанія «Моє місто» на капремонт дитячого майданчику по вул. Казарцева в Мелітополі вартістю 1,33 млн грн. Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на «Прозорро».

Зокрема, мають встановити ігровий комплекс «Бастіон» Т912 вартістю 468 тис грн. При цьому у відкритих джерелах його вартість становить 439 тис грн. Паркан Оригінал ППЛ 2,5*1,53 коштуватиме 758 грн/секцію, яку пропонують на ринку від 522 грн/секцію. Також передбачено купівлю 54 куб м піщано-щебеневої суміші №7 вартістю 1323 грн./м. куб. Інформації про суміш №7 у відкритих джерелах знайти не вдалося і, вочевидь, мається на увазі суміш С7. Таку ж минулого року держзамовники купували по 540 грн./м. куб. У відкритих джерелах 1 тону такої суміші пропонують по ціні близько 200 грн./тону, що в перерахунку з огляду на щільність приблизно становить 315 грн./м.

Роботи мають виконати до кінця року. Угоду укладено без проведення конкурсних процедур і це перше замовлення компанії «Моє місто» в публічних закупівлях.

ТОВ «Керуюча компанія «Моє місто» володіють Петро Стоєв та Андрій Хрущ. Останній у 2015-2017 роках очолював замовника у нинішній закупівлі – КП «Житломасив».

Як повідомляли» Наші гроші. Запоріжжя», раніше КП «Житломасив» замовляло роботи ТОВ «Керуюча компанія «Шахтарська». Так, у травні комунальники замовили фірмі «Шахтарська» капітальний ремонт нежитлових будівель вартістю 284 тис грн. Йдеться про будівлі, які обліковуються на балансі КП «Житломасив», розташованих по пр. 50-річчя Перемоги, 55а.

ТОВ «Керуюча компанія «Шахтарська» володіє Євген Турський (95,24%, він же директор) та Сергій Купрєєнко (4,76%). Купрєєнко на той час був заступником директора з економічних питань цього ж комунального підприємства. 18 листопада Купрєєнко подав декларацію перед звільненням вже з посади головного інженера. За цей час «Керуюча компанія «Шахтарська» встигла отримати кілька дрібних підрядів від «Житломасиву» на 1,29 млн грн.

При цьому, «Керуюча компанія «Шахтарська» зареєстрована за однією адресою з керуючою компанією «Моє місто» по вул. Шахтарська,32/1 в Дніпрорудному.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS