Тернополянка через 33 роки впізнала лікаря, який врятував її пологи (ВІДЕО)

05 грудня 2019 12:35:05    

У сюжеті тернопільського телеканалу жінка впізнала лікаря, який врятував її пологи, а відтак життя її доньки, 33 роки тому.

Нещодавно  ми писали про лікаря швидкої допомоги Ростислава Шумського, який у екстремальних умовах прийняв вкрай складні пологи.

Нагадаємо, що тернополянка на вулиці Макаренка народила вдома. На момент приїзду медиків у жінки вже почалися пологи. Складність у тому, що в дитинки було передсідничне лежання – народжуватися хлопчик почав ніжками вперед. На щастя, лікар екстреної допомоги не розгубився і зумів врятувати немовля.

Жінка, яка народжувала, навіть не знала, який термін вагітності у неї, на обліку ніде не стояла, що ще більше ускладнювало роботу медиків. Лікар Ростислав Шумський врятував життя і матері, і дитини. Завдяки сюжету Телеканал ІНТБ лікаря побачила жінка, яка мала стрімкі пологи і лише завдяки професіоналізму тоді ще молодого медика було врятоване життя її доньки.

The post Тернополянка через 33 роки впізнала лікаря, який врятував її пологи (ВІДЕО) appeared first on Галас Новини Тернополя та області.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS