Смертельна пожежа в Одесі: рятувальники продовжують розбирати завали і шукати тіла

06 грудня 2019 10:26:39    

Пожежа на Троїцькій в Одесі у приміщеннях коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу обірвала життя двох людей, доля 14 залишається невідомою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цифри озвучили в ДСНС в Одеській області.

Рятувальники продовжують розбирати завали в будинку Асвадурова. Як відомо, вчора, 5 грудня, в ході проведення пошуково-рятувальних робіт було виявлено тіло загиблої людини. Станом на 9 ранку 6 грудня рятувальникам вдалося розібрати 200 кубічних метрів завалів (вогонь знищив 4 000 кв. м.), за ніч більше нікого з тих, хто числиться зниклим, не знайшли.

Всього до робіт по розбору завалів і пошуку зниклих людей залучили 47 одиниць техніки, 275 чоловік особового складу та 3 пошукові собаки.

Думская пише, кількість постраждалих збільшилася до 32 осіб. За даними мерії, вчора ще двоє студентів звернулися амбулаторно в поліклініки.

Як повідомлялося раніше, при пожежі на Троїцькій/Пушкінській в Одесі, в будинку Асвадурова, постраждали сім рятувальників. Одного з них збила зі сходів студентка, ще чотирьох завалило при обваленні сходи всередині будівлі.

Зараз у вкрай важкому стані знаходиться рятувальник Сергій Шатохін. У лікарів погані прогнози. Коли гасили пожежу на Троїцькій, Сергій Шатохін ліз по драбині на третій поверх з боку двору, він піднімався на розвідку. В цю хвилину викинулася з вікна студентка Ксенія Бабенко. Вона збила рятувальника зі сходів, і вони обидва впали вниз, проломивши дах прибудови.

Пожежа на Троїцькій – що відбувається на місці трагедії зараз

Пожежа на Троїцькій в Одесі – відео

The post Смертельна пожежа в Одесі: рятувальники продовжують розбирати завали і шукати тіла appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS