Підводні мисливці очищували дно Дніпра

08 грудня 2019 06:23:53    

Двадцять мішків зі сміттям та двадцять шин зібрали в ході очищення дна Дніпра представники громадської організації «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини». Про це повідомляє «Суспільне».
Підводні мисливці збираються на пляжі біля річкового порту в Черкасах. Тут облаштовують намет та кухню. Свої настанови перед зануренням у воду дає організатор цієї акції Ілля Слободяник:
— З-під води подаємо сміття тим, хто на березі. Там, коли ми будемо ближче до причалу, є мотузка така дебела, будете нам її кидати, прив’язувати мішок і нагору підіймати.
Очищають Дніпро троє учасників. Вдягають костюми для пірнань зимового типу, на мініприсосках, без балонів, з трубкою, щоб подихати нагорі. Пірнальники сягають глибини 5 метрів. Перші знахідки —  розбита пляшка, мобільний телефон…
Черкащанка Тетяна Зіміна з чоловіком прибирають сміття на піску:
— Літом тут відпочивають мої діти, моя мама. Ми часто приходимо сюди і стараємося допомагати нашій природі.
До прибирання долучилися і працівники водної поліції, каже командир роти з обслуговування водних об’єктів Юрій Німченко:
— Працює водолаз від поліції, від Києва з управління водної поліції на воді та повітряної підтримки. Він приїхав допомогти нашим активістам.
Мішки зі знайденим сміттям підводні мисливці підіймають нагору. Серед знахідок — чайники, подушки, пляшки, шини та пластик. Ілля Слободяник розповідає, які неочікувані знахідки бачив за десять років таких підводних прибирань:
— Бочку з мастилом і з якимось паливом, що ще витікало з нього, знаходили таку мікрохвильовку, де ще наші бабусі пекли пиріжки, розбиті хрести з гіпсу…

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS