СТОВ «ДНІПРО» відреагувало на фейкові листівки

08 грудня 2019 06:23:53    

Нещодавно власникам СТОВ «ДНІПРО» стало відомо про розповсюдження невідомими у Драбівському, Золотоніському та Чорнобаївському районах листівок, у яких від імені власників СТОВ «ДНІПРО» в негативному світлі надається оцінка господарської діяльності…
Оскільки засновники СТОВ «ДНІПРО» ніякого стосунку до формування та розповсюдження цих листівок не мають, то відповідно і нести будь-яку відповідальність, в т.ч. і в морально-етичній площині, за правдивість чи неправдивість цієї інформації не можуть.
Разом з тим, як вони повідомляють у листі до редакції, «ми не можемо залишити поза увагою зазначений факт та вважаємо за необхідне оприлюднити цей відкритий лист для того, щоб зазначені листівки негативно не вплинули на репутацію самого СТОВ «ДНІПРО» як особи, яка немає ніякого відношення до цієї, невідомо ким і невідомо для чого розпочатої процедури, в т.ч. і з дискредитації керівництва СТОВ «ДНІПРО», від імені якого розповсюджуються дані листівки.
Одночасно хочемо в цьому відкритому листі звернутися до осіб, які стоять за складанням та розповсюдженням цих листівок.
Шановні активісти та борці з несправедливістю! Якщо ви дійсно є такими борцями за справедливість, то чому ви не маєте мужності та елементарної порядності для того, щоб підписатися під цим «творінням» своїм ім’ям? Чому ви використовуєте чесне ім’я власників СТОВ «ДНІПРО», підписуючись під тими публікаціями, які ви розповсюджуєте?
Ви маєте розуміти, що така ваша поведінка може трактуватися не інакше як така, що ви виконуєте чиєсь замовлення з дискредитації тих юридичних та фізичних осіб, про яких ідеться у ваших листівках, що, як наслідок, може вказувати на недостовірність викладеної у цих листівках інформації, і разом з тим може вплинути на репутацію самих власників СТОВ «ДНІПРО».
Маємо надію, що дане спростування наведеного факту буде сприйнято з розумінням усіма особами, яких воно стосується, адже СТОВ «ДНІПРО», дізнавшись про зазначені факти, не могло не відреагувати на них.»

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS