У Франківську відбулась дегустація равликів. ФОТО

13 грудня 2019 16:10:07    

У Франківську відбулась дегустація равликів. ФОТО
У головному торгового центрі Пасічної «River Park» ферма «Наш Равлик» провели дегустацію цієї екзотичної для франківців страви.

Співзасновниці ферми, Алла Нагірна і Вікторія Козубаш, кажуть, що це їхня перша презентація, адже вони лиш почали освоювати ринок: «Нашому Равлику» ще навіть не виповнилось одного місяця. Ми спеціалізуємось на вирощуванні середземноморського Helix aspersa Muller, - кажуть жінки, - зараз ми презентуємо два види равликів: з томатами та зеленою петрушкою. Але розробляємо різні наповнення: будемо завдяки таким дегустаціям вивчати, які смакові вподобання є у нашому регіоні».

Скуштувати равликів завітали і дорослі, і малі. М'ясо равликів дієтичне, бо має лише 90 калорій на 100 грам і підходить для вегетаріанців. Вони рекомендовані вагітним і годуючим мамам.

«Ідея розводити равликів з’явилася давно,- розповідає Алла Нагірна, - не вистачало тільки поштовху, але нещодавно ми з Вікторією пройшли курси успіху для жінок, і це допомогло відкинути всі бар’єри та рухатися вперед».

Відвідувачка Мар’яна Середюк вперше у житті куштувала равликів: «Швидше боялась наважитись, але сьогодні закрила очі і спробувала. Смак мені схожий на куряче м’ясо, а у поєднанні з соусами – це неймовірно смачно. Спробувала б ще не один раз».

Своїми враженнями також поділився сушист Фархад Качкан: «Я раніше куштував равликів і мені більше до вподоби мариновані з розмарином. Ці равлики на смак схожі до морепродуктів».

Равлики можна буде придбати в магазині «Сирок та ковбаска» торгового центру «River Park»: «Ми підтримуємо місцевого виробника, і Ви у нас побачите багато продукції місцевих ферм і підприємств, - розповідає власник магазину Андрій Василишин, - у продажі в нас є сирі та готові равлики без соусу, щоб кожен зміг приготувати їх за власним смаком. А згодом будуть доступні подарункові набори з равликами та крафтовими сирами».

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS