Гофрокартон: як у Вінниці виробляють найпопулярніший в світі матеріал для пакування (ВІДЕО)

14 грудня 2019 16:05:39    

Фото UATV

Картонні меблі – це сучасно та стильно, а ще це екологічно чисті матеріали. Її створюють із гофрокартону, який у світі широко використовують як пакувальний матеріал. Він виготовляється з целюлози, волокнистих напівфабрикатів, які містяться в рослинах: деревині, волокнах бавовни та льону, а також вторинної сировини у вигляді макулатури. Його основна функція – захистити продукцію від пошкодження.

Про те, яким чином підкладка для капелюхи перетворилася на ящик для упаковки – у новому випуску програми “Зроблено в Україні”.

Історія картону починається з середини XIX століття, коли про нього згадувала в своєму романі “Незнайомка з Вайлдфелл-Холла” англійська письменниця Енн Бронте. Герої твору використовували коробки для зберігання зерна. Через кілька років, в Англії, картонний папір почали гофрувати, тобто створювати на ньому смуги паралельних хвилястих вигинів. Гофрований картон використовувався як підкладка для капелюхів (щоб капелюх краще тримав форму).

Першу машину для виробництва гофрокартону створено американцями в 1874 році. Відтоді почалося його масове виробництво, яке поступово поширилося на весь світ.

Зараз у виробництві гофрокартону задіяно понад 300 тисяч осіб. У світі налічується близько 1,5 тисячі виробництв. Найбільше ним користуються американці, японці й італійці. У цих країнах на душу населення виробляється в середньому 70 кг продукції на рік.

Український завод із виробництва гофрокартону розташований у Вінниці. За 20 років роботи він став одним із кращих в Україні. За місяць завод виготовляє близько 4,5 млн метрів квадратних гофрокартону.

Як у Вінниці виробляють найпопулярніший в світі матеріал для пакувань і в чому його особливість – дивіться у новому випуску “Зроблено в Україні” на телеканалі UATV.

The post Гофрокартон: як у Вінниці виробляють найпопулярніший в світі матеріал для пакування (ВІДЕО) appeared first on UATV.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS