Рижий, якого покусав у парку Шевченка агресивний собака, знову потребує допомоги. ФОТО

04 січня 2020 18:54:06    

Як писав раніше  WestNews, 11 грудня, в Івано-Франківську у парку Шевченка сталася жахлива ситуація. Собака, будучи на повідку з власником, напала на іншу собаку і зняла скальп.

Дякуючи небайдужим людям, котрі допомогли фінансово, постраждалому зробили операцію і шерсть на уражених ділянках починає відростати, хоча песик позбувся одного вушка.

Про про одужання собаки написала у мережі Фейсбук Ira Vunnuk.

“Новини з “Лісового”. Дякуємо всім, хто підтримував нас репостами і грошима. Завдяки вам Рижому зробили першу хімію. Переніс більш-менш нормально. Попереду ще дві хімії, аналізи крові та ще одна операція 9 числа. Будуть видаляти ще одну пухлину. Не знаю, як він повинен все це перенести і за що це все звалилось на голову нещаснного песика.

Його нелегке життя не повинно закінчитись так трагічно. Я в це вірю.
Попереду великі випробування і чималі кошти, яких катастрофічно не вистачає. Адже борг в клініках “Олвет ”  та ,”Добродій”, який залишився після епідемії паравовірусу ще не погашено. А більше 100 тварин треба щодня чимось кормити.
Тому знову звертаємось до вас по допомогу. В першу чергу вона потрібна Рижому. Ще не закупили карбоплатін для проведення двох хіміотерапій. Ціна одного флакона -1600 гр. Потрібно два.
Ваша допомога нам просто необхідна”, – просить про допомогу в працівниця Притулку для тварин домашнього типу “Лісовий”.

Телефон:  0984750129
Приват Банк: 5168742232605471 Якимів Ірина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську у парку Шевченка агресивна собака покусала іншого пса. ФОТО 18+

Публікація Рижий, якого покусав у парку Шевченка агресивний собака, знову потребує допомоги. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS