Що нам віщують зорі: гороскоп на 5 січня для всіх знаків зодіаку

04 січня 2020 21:48:58    

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 5 січня.

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам щільніше зайнятися матеріальними справами. Наприклад, нюансами, пов’язаними з заробітком і доходом від професійної діяльності. Це відповідний день для платежів і взаєморозрахунків. Також, він вдалий для інтенсивного цільового шопінгу. Можливі несподівані придбання. Окремі екстравагантні покупки не розорять вас, якщо в цілому ваш бюджет збалансований, а витрати розумні.

oven.jpg

Телець

Сьогодні доля надійно страхує Тельців від невдач і дозволяє їм дрібні дивацтва. Вам буде легко підтримувати зв’язок, дотримуватися плану, ідеалу або принципу. Непоганий день для навчання, екскурсії. Можливий сюрприз, подарунок. Виконавши обов’язкову програму дня, можна дозволити собі чергову забаганку. Не всі ваші капризи здійсняться в точності. Краще утриматися від безповоротного експерименту з іміджем.

bik-1024x591.jpg

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять подбати про стабільність та безпеку, особливо в фінансових справах. Поряд із системністю і акуратністю, вам не завадить скритність. Не завжди вдасться дотримуватися правил, якщо ви опинилися в дружній компанії, за кордоном або в нештатній ситуації. Але навіть в цьому випадку вам не варто розголошувати свої секрети або відкривати доступ до своїх ресурсів всім бажаючим.

bliznezi.jpg

Рак

День змушує Раків думати про плани на майбутнє і про пов’язаний з ними довгостроковий договір. У центр уваги може потрапити нестандартний фінансовий проект, інвестиція або новий бізнес, який неможливо розвивати без серйозної стабільної підтримки. Зірки радять виділити на експеримент окремі кошти, не чіпаючи базовий капітал. Варто бути уважнішими, позичаючи гроші друзям або у друзів.

rak-2.jpg

Лев

День змусить Левів бути далекогляднішими у справах матеріальних і професійних. Можливі дрібні розбіжності з партнером або другом. Леви-керівники, кар’єристи, власники бізнесу можуть віддати перевагу приємному відпочинку роботу і борг, любовному воркуванню — виробничу нараду. Одним з мотивів може стати заробляння коштів на корисні новинки, дорогі послуги чи якісне лікування.

levv.jpg

Діва

Сьогодні Діві успішні в цільових контактах і подорожах, в навчанні з практичним прикладним ухилом. Загальний фон дня радує стабільністю шляхів, точністю інформації. Можна не боятися обману. Матеріальне уживеться з духовним. Вдасться підтримати авторитет в очах дітей, пасії, друзів, попутників. Не виключений невеликий дискомфорт через новий стиль дій — наприклад, необхідність розрахунків в іншій валюті.

deva.jpg

Терези

Терезам не варто випускати з уваги фінансові справи, сьогодні вони — ключ до багатьох бажань. Це відповідний день для проведення експертизи, для оцінки території, цінностей, нерухомості, стану ресурсів, ступеня ліквідності активів. Попри досить розумний підхід до грошей, тотальна економія малоймовірна, частина коштів може піти на творчість, відпочинок, особисте життя, подарунки, новинки, потреби дітей.

vesi.jpg

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам вигідно змиритися з примхами потрібних людей. Варто закрити очі на тимчасові незручності, якщо вас в цілому влаштовує ваш друг, партнер, клієнт, попутник або руммейт. Попри фінансові, естетичні чи інші розбіжності, ви здатні домовитися про багато що і порозумітися в головному, що для майбутнього важливіше. Краще врахувати чужий екстравагантний смак, вибираючи місце зустрічі або подарунок.

skorpion.jpg

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще поставити на перше місце стабільність, користь і розумний план, а не комфорт, креатив, імпровізацію або романтику. Залежно від контексту ситуації, варто виходити з доступного бюджету, стану здоров’я, графіку роботи, наявних матеріалів, професійних навичок та інших показників, що диктуються реальністю. Думати про ексклюзив або «родзинку» варто в другу чергу.

strelez.jpg

Козеріг

Сьогодні самі небеса допомагають Козорогам здійснювати їх плани і підказують в потрібний момент переконливі слова. Однак події часом будуть розвиватися з невеликими відхиленнями від задуманого вами сценарію. Не виключено, що вам доведеться додатково витратитися або в чомусь змінити своїм колишнім консервативним смакам. Швидше за все, ви зважитеся на експромт не заради себе, а щоб порадувати інших.

kozerog.jpg

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто загострювати увагу на дискомфорт в побуті і стосунках. Якщо капризи виходять від близьких, краще проявити дипломатичність і дружність, інакше ваш будинок не буде вашою фортецею. Невеликі розходження в смаках і звичках не привід жертвувати стабільністю і загальними планами. Можливі дрібні помилки в розпорядженні грошима. Не варто купувати обновки в будинок, подарунки, одяг, косметику.

vodoliy.jpg

Риби

Рибам не варто втрачати час, якщо у них накопичилося багато повсякденних справ з практичним ухилом. Це вдала доба для обговорення планів, роботи з документами і текстами, для занять, що вимагають терпіння і посидючості. У виборі речей і способі взаєморозрахунків сьогодні краще керуватися стандартними перевіреними сценаріями і зразками: якщо часу в обріз, експеримент створить зайві проблеми.

ribi-1.jpg

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОП-20 найкращих романів-бестселерів ХХІ-го століття. ФОТО

Публікація Що нам віщують зорі: гороскоп на 5 січня для всіх знаків зодіаку запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS