Черкащанина посадять на 8 років за виготовлення та продаж наркотиків

09 січня 2020 18:17:47    

Обвинувачений незаконно придбав прекурсор у великих розмірах, реактиви та хімічне обладнання для використання у виготовленні психотропних речовин (амфетамін), які зберігав у приміщенні своєї квартири, із метою збуту для особистого матеріального збагачення.

Черкаською місцевою прокуратурою принципово підтримано обвинувачення у кримінальному відносно зловмисника 1989 року народження, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 311 (незаконне придбання та зберігання прекурсорів у великих розмірах, із метою їх використання для виготовлення психотропних речовин), ч. 3 ст. 313 (незаконне придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин з метою виготовлення психотропних речовин), ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення та зберігання психотропної речовини у великих розмірах із метою збуту) КК України.

Вироком Соснівського районного суду в м. Черкаси зловмисника визнано винним за вказаними статтями Кримінального кодексу України та на підставі ч. 1 ст. 70 (призначення покарання за сукупністю злочинів) КК України засуджено до 8 років позбавлення волі без конфіскації майна.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Про це інформує Черкаська місцева прокуратура

Запись Черкащанина посадять на 8 років за виготовлення та продаж наркотиків впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS