Чотирирічному онкохворому черкащанину потрібні значні кошти на лікування

11 січня 2020 17:45:47    

Чотирирічному черкащанину Богдану Олексієнку, у якого виявили нейробластому четвертої стадії з метастазами в печінку, потребує значних коштів на лікування, пише «in.ck.ua».

- У нашій сім’ї сталося велике горе, вже майже три роки ми боремося за життя молодшого сина. До чотиримісячного віку нічого не віщувало біди, але одного разу, якось дуже різко син став дуже неспокійним, сильно плакав уночі. Одного разу ввечері, купаючи дитину, я намацала ущільнення під ребром. Наступного дня ми звернулися до лікаря, який, оглянувши дитину, повідомив мені, що збільшена печінка, і призначила додаткові дослідження, — розповідає мати хлопчика.

Після біопсії в Національному Інституті Раку хлопчику поставили страшний діагноз – «Нейробластома четвертої стадії з метастазами в печінку». Далі почався довгий період лікування в м. Черкаси. За весь період лікування було проведено 24 хіміотерапії, але довгоочікуваного слова ремісії батьки так і не почули.

- Наше лікування, на жаль, не закінчено, бо в організмі залишилися пухлина й уражена печінка. Наразі нам пропонують імунотерапію (в Україні не проводиться). Відгукнулася клініка в Німеччині, м. Грасфальд, яка готова взятися за лікування, але лікування не безкоштовне, рахунок, який надіслала клініка, величезний – 355 000 євро. Ця сума не посильна для нашої сім’ї. Благаю допомогти нам у зборі коштів і дати шанс на життя моєму синові, — додала мати хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5167 9856 6050 6981 Олексієнко Любов Леонідівна (мама).

bogdan-oleksienko.12 bogdan-oleksienko.12 (1)

Запись Чотирирічному онкохворому черкащанину потрібні значні кошти на лікування впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS