Ібрагімов: Навіть коли людина ”пливе”, Кличко не добивав його

12 січня 2020 08:55:00    

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Султан Ібрагімов розповів про слабкі та сильні сторони Володимира Кличка, якому програв одноголосним рішенням суддів у 2008 році.

"Кличко на всі сто відсотків скористався своїми габаритами: зростом і довжиною рук. Єдине, чого йому не вистачало, - це добивання. Навіть коли людина "пливе", Володимир не добивав його.

Він не показував видовищності. А так в боях він дуже ефективно використовував свій зріст, руки, і на цьому тримався. Двійка - і відразу повис. У 12-раундовому бою, коли 112 кілограмів на тобі висить, суперник втомлюється теж. Кличко двійкою вимотував.

Вище нього по зросту серед суперників у Володимира не було. З'явився Фьюрі - і він йому програв. А після поразки минулих чемпіонських амбіцій у нього вже не було. У бою з Джошуа Володимир програв, хоча це був найкращий його бій.

Я ніколи не чекав, що він з таким характером, що у нього є стільки волі. Він падав, вставав і йшов вперед. Дуже хороший бій показав, але удача була на боці Джошуа", - сказав Ібрагімов.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS