Кравчук жорстко висловився про федералізацію

12 січня 2020 19:00:00    

Кремль, як тільки може, намагається підштовхнути Україну до федералізації, однак наша країна собі такого дозволити не може. Таку думку в інтерв'ю виданню «Факти» озвучив перший президент незалежної України Леонід Кравчук. Зокрема, він зазначив, що з самого початку наша країна будувалася як монолітної унітарної системи, тому її руйнування є неприпустимим.

7479_cb62c027-2837-4d91-a17d-739f19b8814f_w1023_r1_s.jpg (36.51 Kb) Так, даючи оцінку важливості збереження унітарності країни, політик згадають про непрекроащающейся російської агресії, яка не дає можливості розпорошуватися на що-небудь, крім захисту територіальної цілісності.

«Можливо, в якійсь далекій перспективі нової генерації українців така форма правління здасться більш ефективною. Але сьогодні, коли ми ще на початку шляху, з урахуванням того, що йдуть такі складні процеси, що на нас напав агресор і ми змушені турбуватися про захист територіальної цілісності, говорити про федералізацію просто неприпустимо », - заявив Кравчук.

Слід зазначити, раніше представники української опозиції піддали критиці президентський проект закону про децентралізацію. Там припустили, що він відкриє шлях до фактичної федералізації країни.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS