Експерт стверджує, що військові не можуть зрозуміти - Зеленський є зрадником чи ні

13 січня 2020 13:00:00    

Олексій Арестович стверджує, що прискорене примирення на Донбасі за рахунок поступок РФ є особистою стратегією Володимира Зеленського. Військовий експерт підкреслив в інтерв'ю виданню «Апостроф», що цю стратегію, збігається президент послідовно реалізує. Правда, дана стратегія виходить помилкових передумов, але главу держави це не зупиняє.

55_1556035560_atoo.jpg (36.75 Kb)
Сьогодні армією керують люди з політичного пулу Зеленського. При цьому цивільні бачать ситуацію наступним чином - дозволяють там стріляти, чи ні. Насправді стріляти дозволяють, але такі дії не заохочуються. Ми зараз менше відповідаємо на вогонь противника, а в вересні минулого року наші втрати були більшими, ніж у того боку.

Все це викликає бродіння в українській армії. Військові на всіх рівнях не розуміють - Зеленський є зрадником, або він просто занадто добра людина. Зрозуміло, що в такому стані армія перебувати не може. Військові повинні чітко розуміти, хто ними командує. Багато в чому через нерозуміння морально-психологічна складова ЗСУ серйозно просіла.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS