Україна не купує російський газ - "Нафтогаз"

14 січня 2020 13:00:00    

Виконавчий директор Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявляє, що контрактів і переговорів про покупку газу у Росії немає.

9958_146792_naftogaz.jpg (56.69 Kb) На запитання, чи міг би Нафтогаз мати якусь дочірню компанію, яка займалася б покупкою газу безпосередньо у російського "Газпрому", Вітренко в ефірі "Радіо Свобода" відповів: "Міг би. Але немає таких контрактів, немає таких планів, немає таких переговорів, думок. Теоретично все можливо в світі, але практичних підстав для того, щоб це обговорювати, зараз немає ".

"Можу тільки відзначити, що, з одного боку, у нас є зараз законодавчі можливості для прямих поставок з Газпрому, і раніше були. Нічого не змінилося. Ми не купуємо газ безпосередньо у Газпрому не тому, що українські політики прийняли таке героїчне рішення не купувати газ у Росії, а тому, що Росія припинила поставки газу. І наше завдання як Нафтогазу і моєї команди була в тому, що в ситуації, коли ми розуміли, що росіяни припинять поставки газу, знайти альтернативні можливості забезпечити потреби українських споживачів в газі з Європи. Ось що ми робили", - пояснив Вітренко.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS