В "ЛНР" підняли паніку через прибуття військ НАТО з Канади на Донбас

15 січня 2020 08:00:00    

Члени незаконних збройних формувань «Луганській народної республіки» почали активно лякати місцеве населення, яке проживає в окупованих районах регіону приїздом солдатів Північноатлантичного Альянсу. В інтернеті з'явилося відео сюжету, в якому стверджується про те, що в Станицю Луганську прибутку канадські військові.

9041_1556086533_terroe.jpg (40.84 Kb) Таким чином, окупаційні сили Російської Федерації почали бити на сполох в результаті того, що в Станицю Луганську прибули військовослужбовці з території Канади, яких нібито Київ запросив туди для навчання військовій майстерності українських бійців. У Мережі навіть було оприлюднено відео інформаційного сюжету НЗФ, в якому російські окупаційні війська повідомляють про прибуття на передову канадських інструкторів. Крім того, найманці РФ стверджують, що українські військові з 46-ї бригади будуть навчатися у солдатів НАТО. А саме вони будуть проходити підготовку в сфері мінно-вибухової справи, а також стрільби зі снайперських гвинтівок.

Найманці стверджують, що військовослужбовці Збройних сил України найближчим часом можуть почати обстріл представників так званої «народної міліції ЛНР».

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS