"Сповідь снайпера "ДНР": Харків'янка з загону чеченців розповіла, як її вчили вбивати

15 січня 2020 11:00:00    

Уродженка Харківської області Галина Чернікова, яка воювала на боці незаконних воєнізованих формувань в Донецьку, в ході допиту розповіла, як вчилася вбивати людей, прийнявши пропозицію стати снайпером «ДНР».

7145_19015583_snaypery-zhenschiny.jpg (29.47 Kb) Таким чином, за словами стрілка, в 2014 році їй запропонували стати снайпером в загоні чеченців. За свою роботу вона щомісяця отримувала одну тисячу американських доларів. Але виходячи з її відповідей, вона виконувала функції найманого вбивці, адже «роботу» свою виконувала не на лінії фронту. Вона розповіла наступне: «Одного разу на базу привезли невідому жінку, яку представили, як українського снайпера. Вона була в синцях, вся побита, в крові. Завдання було її вбити. Коли вона побігла, я вистрілила, в груди, в серце. Мені сказали, що тіло вивезуть. Потім поїхали в бік моря, треба було зайти в будинок, а звідти винести все цінне. Я була поставлена на позицію. Зовсім стороння людина, яка спробувала зайти на територію, де проводилася крадіжка - я в нього вистрілила. Влучила йому прямо в голову. Тіло було завантажено в машину і вивезено в бік моря. У Новоамбросіївці, Донецької області, в підвалі будинку знаходився чоловік, який за дачею доглядав. Граф (член НВФ) дав наказ його вбити, тому що він багато чув. Далі пістолет Макарова, я спустилася по сходах, пересмикнула затвор і вистрілила в голову. Був вивезений, в донецькі очисні споруди».

Окрім цих жахів вона також розповіла про два вбивства, коли перебувала в нетверезому стані. У 2017 році снайпер була затримана українськими правоохоронцями, але 29 грудня 2019 року в рамках обміну полоненими її передали на сторону «ДНР».

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS