“Голос” “Альфа” і бродячий пес зі сміттєзвалища – Хмельницький вигадав спосіб, як навчити містян сортувати сміття

15 січня 2020 11:30:02    

Хмельницька кіностудія Bad Rabbits Foundation на замовлення проекту “Розумне довкілля. Хмельницький” зняла короткометражний ролик про собаку Гуфі, який повинен стати своєрідним брендом у кампанії з популяризації роздільного збору сміття.

Про це у коментарі “Незалежному громадському порталу” розповів керівник офісу реалізації проекту “Розумне довкілля. Хмельницький” і заступник директора КП “Спецкомунтранс” Микола Ваврищук.

За його словами, історія про пса з фільму – реальна.

“Цю собаку я забрав з хмельницького сміттєзвалища близько 5 років тому. Тоді він мав не найкращий вигляд, але разом із ветеренарами, відходили пса. В офісі “Розумне довкілля” ми напрацьовували різні варіанти комунікації з людьми, але часто слова будь-якого чиновника викликають критику з боку простих громадян. Тому вирішили комунікацію зробити доступнішою – за допомогою пса Гуфі рекламуватимемо правильне сортування сміття. З наступного тижня розпочнемо кампанія у школах міста”, – зазначив Ваврищук.

Він зауважив, що виробництво ролику обійшлося у 5 тис. грн. Озвучив Гуфі відомий український актор театру та кіно Євген Малуха, більш відомий як “голос” “Альфа” з однойменного мультсеріалу.

Ваврищук додав, що з 2021 року у Хмельницькому має повноцінно запрацювати роздільний збір сміття, яке викидається у контейнери, що розміщені поблизу багатоповерхівок.

Читайте також публікацію НГП “Будні хмельницького сміттєзвалища: роми-заробітчани, сусіди з Олешина і гроші ЄБРР“.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS