Беспутін вперше прокоментував новину про провалений допінг-тест

16 січня 2020 00:55:00    

Чемпіон WBA в напівсередній вазі Олександр Беспутін прокоментував провалений допінг-тест, зданий після перемоги над Раджабом Бутаєвим в листопаді минулого року.

"Ще не пройшло розслідування, до кінця не розібралися, а в ЗМІ вже дають інформацію, що я провалив допінг-тест. Дуже неприємно читати подібне. Я хочу сказати, що ми нічого не вживали, я чистий! Я в собі в цьому плані впевнений.

У листі від лабораторії було написано: "ненормальний результат тесту". І там не було написано: "провал". Зараз мої представники, зокрема адвокат, займаються всією цією ситуацією. У мене неприємний осад від цієї ситуації. Я здавав такий же тест під час підготовки в США за місяць до бою, і там було все в порядку.

Ми проконсультувалися і дізналися, що цей препарат може потрапити через харчування або добавки. Також в результатах розтину допінг-тестів бувають помилки, і я чекаю перевірку проби Б в компетентній лабораторії. Наприклад, в США. Адже фахівці в Монте-Карло могли припуститися помилки.

І мені хотілося б, щоб після перевірок і всіх розглядів, коли, сподіваюся, все встане на свої місця, всі люди, які влаштовують публічні нападки на мене, так само публічно вибачилися переді мною! Всім мир! Бути добру!", - сказав Беспутін.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS