Катастрофи з великою кількістю жертв: астролог налякала прогнозом на січень 2020

16 січня 2020 11:58:52    

У 2020 році є три місяці, які астрологи давнини називали злими: серпень, липень і січень. На їхню думку, в цей час відбуваються негативні події і навіть катастрофи, які тягнуть за собою велику кількість жертв. Відомий астропсихолог Валентина Виттрок розповіла, що приготував жителям Землі січень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Фактів.

За словами астропсихолога, події, які відбуваються в липні, як правило, кажуть: те, що нам дорого або якимось чином нас стосується, може виявитися спаплюженим, що призведе до якогось покарання — його зазвичай називають карою небесною, яку людство може отримати в цей час.

“У колишні часи під час злих місяців прийнято було усамітнюватися, поститися і молитися — просити вищі сили про те, щоб вони не накликали біди на голови людей. Цю ж мету переслідували й жерці, які проводили ритуали, спрямовані на захист Землі і землян від космічного негативу. Серпень січень — місяці, в які зазвичай спалахували війни, а всі починання в цей час приречені на провал”, – підкреслює Валентина Виттрок.

Вона також додала, що “злі” місяці обов’язково забирають життя великої кількості людей: “Якщо згадати про найбільші катастрофи сучасності, то несподівано виявиться, що найчастіше вони відбуваються саме в ці місяці”.

Виттрок згадала:

  • теракт 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку (відбувся в 24-й місячний день місяця Ава),
  • затонулий підводний човен “Курськ” 12 серпня 2000 року (15-й місячний день місяця Ава),
  • початок Другої світової війни — 1 вересня 1939 року (26-й місячний день місяця Ава),
  • 3 липня 1988 року (місяць Таммуз) над Перською затокою вогнем з корабля «Винсенн», що належить ВПС США, був збитий іранський аеробус А-300,
  • 11 липня 1991 року при посадці в аеропорту міста Джидда (Саудівська Аравія) розбився нігерійський DC-8.

Вона також перерахувала катастрофи, які сталися під час місяця Тевет:

  • 22 січня 1973 року в нігерійському аеропорту Кано спалахнув і згорів при посадці «Боїнг-707» — загинуло 176 чоловік,
  • 28 січня 1986 року, відразу ж після старту з мису Канаверал вибухнув космічний корабель «Челенджер».

Стосовно нинішнього січня, то Валентина Виттрок підкреслює, “він може виправдати найнеприємніші очікування”:

“Перш за все, варто згадати про те, що 10 січня нас чекає місячне — так зване «вовче» — затемнення. Оскільки воно відбудеться в 20-му градусі знаку Раку, на перший план вийдуть питання близьких людей та власного будинку. Щоб не втратити ані перше, ані друге, потрібно бути особливо обережними. Але найголовніша подія цього місяця відбудеться 12 січня, коли Сатурн на п’ять днів з’єднається з Плутоном, що зробить можливими кризи на всіх рівнях — від політичного та економічного до особистого. У цей час може змінитися світовий порядок в цілому: великий ризик того, що одні держави назавжди зникнуть з карти Землі, а на їх місці з’являться інші. Або буде перекроєна політична карта світу і зміниться співвідношення сил на світовій арені: однополярний світ, який встановився після того як Радянський Союз наказав довго жити, стане багатополярним”.

Валентина Виттрок нагадала, що саме в січні пожежі в Австралії досягли катастрофічних масштабів. Вона також каже, що є ймовірність виверження вулканів і “пожежі” у світовій політиці (мова йде про ситуацію, яка встановилася після вбивства командувача спецпідрозділом Корпусу вартових ісламської революції Кудс Касема Сулеймані).

Що потрібно врахувати в січні

Виттрок рекомендує менше подорожувати: “Справа в тому, що в районі 12-17 січня можливий дуже сильний землетрус, і навіть не один, а кілька — в різних частинах світу. Їх наслідками, швидше за все, стане загибель великої кількості людей, тому перебувати там, де є гори, у січні небезпечно”.

Нагадаємо, у 2020 році, за прогнозами астролога Влада Росса, війна на Донбасі закінчиться, а на лінії розмежування встановиться довгий період перемир’я.

The post Катастрофи з великою кількістю жертв: астролог налякала прогнозом на січень 2020 appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS